Bursa Lider Evden Eve Nakliyat - Hakkımızda

* Lider Evden Eve Nakliyat müşterilerine en iyi hizmeti, depolama da, paketlemede, hızlı ve güvenilir bir şekilde üslendiği görevlerini basari ile yerine getirerek, şirketimiz bu günlere gelmiş ve gene ayni tempo ve dikkatle çalışmalarına devam etmekte.

* Firma olarak bu hizmet kolunda şöförlerimiz de dahil olmak üzere bütün kadromuz servis için hizmet eğitimi almış bulunmaktadır.

* Şu an da firmamız gelişiminde büyük ilerlemeler göstermiş olup üstlendiği ise uygun araç ve kullandığı malzemelerde kaliteyi ve güvenliği yükseltmiştir.

* Lider Evden Eve Nakliyat siz müşterilerimize kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet verme anlayışı ile son model araç filosu ile 24 saat dilediğiniz zaman en kısa sürede size hizmet vermekten kıvanç duyacaktır. Şu an da firmamız gelişiminde büyük ilerlemeler göstermiş olup üstlendiği işe uygun araç ve kullandığı malzemelerde kaliteyi ve güvenliği yükseltmiştir.

* Lider Evden Eve Nakliyat siz müşterilerimize kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet verme anlayışı ile son model araç filosu ile 24 saat dilediğiniz zaman en kısa sürede size hizmet vermekten kıvanç duyacaktır.

* Şirket faaliyetlerinde modern teknolojiyi kullanır,

* Sürekli kendini inceler, kritik eder, değerlendirir, iyileştirir, yeniler ve kendisiyle rekabet eder,

* Personelinin çalışkan, dürüst, uyumlu, ahlaklı ve yaratıcı olmasına özen gösterir,

* Hiçbir kaynağı israf etmez, modern tasarruf ilkelerine uyar,

* Bölgesel teşkilatlanmaya, özerk yönetime ve merkezi denetime önem verir,

* Kanunların öngördüğü hukuki, idari ve mali zorunlulukların tamamını yerine getirir,

* İş ve toplum ahlakı kurallarına titizlikle uyar.

Hizmetlerimiz

© 2012 Lider Taşımacılık