1992 yılından Buyana Evden Eve Nakliyat sektöründe hizmet veren BURSA LİDER EVDEN EVE NAKLİYAT, hizmet kalitesini deneyimleriyle sürekli pekiştirmiş, bununla birlikte uzman ve yetişmiş personeliyle de müşteri memnuniyeti odaklı kurumsal yapısını her geçen gün büyüyen referanslarıyla kanıtlayarak Bursa'nın öncü firmalarından biri haline gelmiştir.

Gittikçe yükselen çizgisi BURSA LİDER NAKLİYAT'ı sektörünün öncü firması haline getirmeye başlamıştır. Müşterilerine sunduğu özel hizmetleri ile ne kadar özenli bir çalışma yürüttüğünü kanıtlamıştır. "Her eşya sahibi için değerlidir." anlayışı ile yaklaşmayı esas almaktadır.

BURSA LİDER NAKLİYAT her türlü ev eşyasını, büro ve işyeri malzemesini itinayla ambalajlayarak, yüksek katlarda veya isteğe bağlı olarak yük asansörü kullanarak nakliye işlemlerini gerçekleştirmektedir. Deneyimli ekipleri, özel olarak evden eve taşınma için hazırlanmış zemini ahşap döşemeli kapalı kasa araçları ve kapsamlı ambalaj malzemeleri (patpat naylon, karton koli, strech film, tek kullanımlık poşet v.s. ) ile siz değerli müşterilerinin isteklerine cevap olmaya çalışmaktadır.

BURSA LİDER NAKLİYAT teknoloji ve ihtiyaçlar geliştikçe sürekli kendisini yenileyerek adım adım ilerlemeyi başarmıştır. Güvenle evinizi, işyerinizi teslim edebileceğiniz evden eve firması BURSA LİDER NAKLİYAT'tır

© 2012 Lider Taşımacılık